Watch Tv, Sports, Events, Series and more..

You're Here: Home » Home
All Sports Scheduled in CET (GMT 1+)
Refresh the page 2-3 times to update schedule...
Saturday, 21th April 2018

11:35 NRL NQ Cowboys - Gold Coast Titans Channel 41
11:40 AFL Port Adelaide Power - Geelong Cats Channel 61
11:40 Tennis ATP Monte Carlo - Doubles Semi Final Channel 120
11:45 Rugby Reds - Chiefs Channel 52

12:00 Soccer - J-League Gamba Osaka - Cerezo Osaka Channel 62
12:00 Soccer - J2-League Okayama - FC Gifu Channel 63
12:00 Soccer Tulevik - Flora Channel 65
12:00 Basketball Eskisehir - Yesilgiresun Channel 66
12:00 Tennis Fed Cup - Belarus vs Slovakia Channel 101
12:00 Tennis Fed Cup - Germany vs Czech Republic Channel 102
12:00 Tennis Fed Cup - Romania vs Switzerland Channel 103
12:10 AFL Fremantle Dockers - Western Bulldogs Channel 67

12:30 Soccer - Super Lig Genclerbirligi - Osmanlispor Channel 68
12:30 Soccer - Super Lig Kardemir Karabuk - Bursaspor Channel 69
12:30 Hockey Czech Republic U18 - Russia U18 Channel 70
12:45 Soccer Thai Navy - Air Force Central Channel 71

13:00 Soccer - 2. Bundesliga Regensburg - St. Pauli Channel 1
13:00 Soccer - 2. Bundesliga Sandhausen - Darmstadt Channel 2
13:00 Soccer - 2. Bundesliga Union Berlin - Heidenheim Channel 3
13:00 Soccer - LaLiga Eibar - Getafe Channel 4
13:00 Soccer Chernomorets Odessa - PFC Oleksandria Channel 5
13:00 Soccer Stal Kamianske - Zirka Kropyvnytskyi Channel 6
13:00 Soccer Ubon - Chainat Channel 7
13:00 SuperBike WorldSBK - Netherlands Channel 57
13:00 Tennis Fed Cup - Spain vs Paraguay Channel 8

13:30 Soccer - EPL West Brom - Liverpool Channel 9
13:30 Soccer Eastleigh - Macclesfield Channel 10
13:30 Soccer Hibernian - Celtic Channel 11
13:30 Tennis ATP Monte Carlo - Nadal vs Dimitrov Channel 120
13:30 Tennis Fed Cup - Italy vs Belgium Channel 12
13:35 Soccer - CSL Guangzhou R&F - Shandong Luneng Channel 13
13:45 Motorsport Formula Renault Eurocup - Monza: Race One Channel 58

14:00 Soccer - Superettan Orgryte - Halmstad Channel 14
14:00 Soccer CAF Confederations Cup 2018 - Group Stage Draw Channel 15
14:00 Soccer Chonburi - Muang Thong Utd Channel 16
14:00 Soccer Levski Sofia - Vereya Channel 17
14:00 Rugby Cardiff Blues - Section Paloise Channel 18
14:00 Tennis Fed Cup - France vs USA Channel 104
14:00 Golf Hassan II Golf Trophy Channel 60
14:15 Basketball Gaziantep - Sakarya BB Channel 19
14:20 Hockey Czech Republic - Sweden Channel 20

14:45 Soccer Ruzomberok - Trnava Channel 21

15:00 Soccer - Finland HJK Helsinki - KuPS Channel 22
15:00 Soccer - Finland Inter Turku - TPS Channel 23
15:00 Soccer - Finland Lahti - Ilves Channel 24
15:00 Soccer - Finland SJK - Honka Channel 25
15:00 Soccer - Ligue 2 Nancy - Auxerre Channel 26
15:00 Soccer - Serie A Spal - AS Roma Channel 27
15:00 Soccer - Serie B Diretta Gol Serie B Channel 28
15:00 Soccer - Serie B Parma - Carpi Channel 29
15:00 Soccer - Super Lig Trabzonspor - Sivasspor Channel 30
15:00 Soccer Narva - Tallinna Kalev Channel 31
15:00 Soccer Port MTI FC - Prachuap Channel 32
15:00 Soccer Sigma Olomouc - Banik Ostrava Channel 33
15:05 Rugby Bulls - Rebels Channel 34
15:15 Hockey - SHL Vaxjo Lakers - Skelleftea AIK Channel 35
15:25 Soccer - Bundesliga Simulcast / Konferenz Channel 36

15:30 Soccer - Bundesliga Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin Channel 37
15:30 Soccer - Bundesliga Hamburger SV - SC Freiburg Channel 38
15:30 Soccer - Bundesliga Hannover 96 - Bayern Munich Channel 39
15:30 Soccer - Bundesliga RB Leipzig - TSG Hoffenheim Channel 40
15:30 Soccer - Bundesliga Stuttgart - Werder Bremen Channel 41
15:30 Soccer - Russia Rubin Kazan - FK Rostov Channel 42
15:30 Soccer Piast Gliwice - Pogon Szczecin Channel 43
15:30 Snooker Snooker World Championship Channel 119
15:30 Tennis ATP Monte Carlo - Zverev vs Nishikori Channel 120
15:45 MotoGP MotoGP: Grand Prix of The Americas - Practice 3 Channel 44

16:00 Soccer - Allsvenskan Ostersunds - Orebro Channel 45
16:00 Soccer - Austria AC Wolfsberger - Sturm Graz Channel 46
16:00 Soccer - Championship Ipswich - Aston Villa Channel 47
16:00 Soccer - EPL Watford - Crystal Palace Channel 48
16:00 Soccer - LaLiga2 Gimnastic - Numancia Channel 49
16:00 Soccer - LaLiga2 Real Zaragoza - Almeria Channel 50
16:00 Soccer - Superettan Degerfors - Landskrona Channel 51
16:00 Soccer Al Nasr - Al Ain Channel 52
16:00 Soccer Al Wahda - Ajman Channel 53
16:00 Soccer FC Copenhagen - Horsens Channel 54
16:00 Soccer Partick Thistle - Hamilton Channel 55
16:00 Soccer Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava Channel 56
16:00 Hockey - Liiga Karpat Oulu - Tappara Tampere Channel 62
16:00 Basketball Anadolu Efes - Istanbul BB Channel 63
16:15 Soccer - LaLiga Celta Vigo - Valencia Channel 64
16:15 Hockey Switzerland - Norway Channel 65
16:20 Basketball Pieno Zvaigzdes - Lietkabelis Channel 66

16:30 Soccer Botev Plovdiv - Ludogorets Channel 68
16:30 Rugby Leinster - Scarlets Channel 69
16:45 Soccer Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin Channel 70
16:50 Soccer - Slovenia Aluminij - NK Maribor Channel 71

17:00 Soccer - Ligue 1 Marseille - Lille Channel 72
17:00 Soccer - Portugal Ferreira - Belenenses Channel 73
17:00 Soccer Bohemians 1905 - Vysocina Jihlava Channel 74
17:00 Soccer Concordia - Voluntari Channel 75
17:00 Soccer Deportes Iquique - Palestino Channel 76
17:00 Soccer Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa Channel 77
17:00 Soccer Slovacko - Dukla Prague Channel 78
17:00 Basketball Alytaus Dzukija - Siauliai Channel 79
17:00 Tennis ATP Monte Carlo - Doubles Semi Final Channel 120
17:15 Rugby Sharks - Stormers Channel 80

17:45 Hockey Germany - France Channel 81

18:00 Soccer - Eliteserien Brann - Stabaek Channel 82
18:00 Soccer - LaLiga2 Albacete - Reus Deportiu Channel 83
18:00 Soccer - LaLiga2 Tenerife - Huesca Channel 84
18:00 Soccer - Russia FK Anzi Makhackala - Ural Channel 85
18:00 Soccer - Serie A Sassuolo - Fiorentina Channel 86
18:00 Soccer - Super Lig Alanyaspor - Galatasaray Channel 87
18:00 Soccer FK Jelgava - Riga FC Channel 88
18:00 Soccer Gornik Zabrze - Wisla Plock Channel 89
18:00 Soccer Mlada Boleslav - FC Zlin Channel 90
18:00 Soccer OH Leuven - Mouscron Channel 91
18:00 Lacrosse College Lacrosse - Notre Dame at North Carolina Channel 92
18:15 Soccer - FA Cup Manchester United - Tottenham Channel 1
18:15 Soccer San Martin de San Juan - Lanus Channel 93
18:15 Soccer Temperley - Velez Sarsfield Channel 94
18:15 Hockey Russia - Finland Channel 95

18:30 Soccer - Austria LASK Linz - Austria Vienna Channel 96
18:30 Soccer - Austria SV Mattersburg - St Polten Channel 97
18:30 Soccer - Bundesliga Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen Channel 2
18:30 Soccer Al Jazira - Al Sharjah Channel 98
18:30 Handball Vive Kielce - Paris SG Channel 99
18:30 NCAAF Notre Dame Blue and Gold Game Channel 3
18:45 Rugby Zebre - Ospreys Channel 4

19:00 Soccer - MLS Montreal Impact - Los Angeles FC Channel 5
19:00 Soccer - Slovenia ND Gorica - NK Krsko Channel 6
19:00 Soccer - Switzerland Grasshoppers - Lugano Channel 7
19:00 Soccer - Switzerland St. Gallen - Thun Channel 9
19:00 Soccer Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia Channel 10
19:00 Soccer HNK Rijeka - NK Osijek Channel 11
19:00 Soccer Hapoel Ashkelon - Hapoel Akko Channel 13
19:00 Soccer Radnicki Nis - FK Crvena zvezda Channel 14
19:00 Basketball Tenerife - Fuenlabrada Channel 15
19:00 Handball Nexe - Fuchse Berlin Channel 16
19:00 Rugby Grenoble FC - Biarritz Olympique Channel 17
19:00 Golf Valero Texas Open Channel 60
19:05 MLB Toronto Blue Jays vs New York Yankees Channel 18
19:05 Rugby Ulster - Glasgow Warriors Channel 19
19:10 MLB Kansas City Royals vs Detroit Tigers Channel 20
19:15 Soccer - Portugal Feirense - Guimaraes Channel 21
19:15 Basketball Pinar Karsiyaka - Usak Sportif Channel 22

19:30 Soccer Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda Channel 23
19:30 Basketball Hapoel Holon - Maccabi Ashdod Channel 24
19:45 Soccer FC Viitorul - FCSB Channel 25

20:00 Soccer - Ligue 1 Multiplex Channel 26
20:00 Soccer - Ligue 1 Amiens - Strasbourg Channel 27
20:00 Soccer - Ligue 1 Guingamp - Monaco Channel 28
20:00 Soccer - Ligue 1 Metz - Caen Channel 29
20:00 Soccer - Ligue 1 Toulouse - Angers Channel 30
20:00 Soccer - USL Ottawa Fury - North Carolina FC Channel 31
20:00 Soccer Danubio - Rampla Juniors Channel 32
20:00 Soccer Sint-Truidense - Eupen Channel 33
20:00 Soccer Waasland-Beveren - Lierse Channel 34
20:00 Boxing Amir Khan vs Phil Lo Greco Channel 35
20:00 Boxing Otto Wallin vs. Adrian Granat Channel 36
20:00 Curling World Mixed Doubles Curling Championship - Japan vs New Zealand Channel 37
20:00 NCAAF Alabama Spring Game Channel 38
20:00 Snooker Snooker World Championship Channel 119
20:15 Soccer FC Brno - Viktoria Plzen Channel 39
20:15 Hockey Lugano - ZSC Lions Zurich Channel 40
20:15 MLB Cincinnati Reds vs St. Louis Cardinals Channel 41

20:30 NBA Philadelphia 76ers vs Miami Heat Channel 42
20:30 Soccer Carrarese - Pistoiese Channel 43
20:30 Soccer Genk - Anderlecht Channel 45
20:30 Soccer Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok Channel 46
20:30 Soccer Monza - Giana Erminio Channel 47
20:30 Soccer Piacenza - Pro Piacenza Channel 48
20:30 Soccer Talleres Cordoba - Gimnasia LP Channel 49
20:30 Basketball Bristol Flyers - Worcester Wolves Channel 50
20:30 Basketball Cheshire Phoenix - Leicester Riders Channel 51
20:30 Boxing Carl Frampton vs. Nonito Donaire Channel 52
20:30 Handball Huttenberg - Erlangen Channel 53
20:30 Motorcycle Racing Monster Energy Supercross - Foxborough Channel 54
20:30 Volleyball Conegliano W - Novara W Channel 55
20:45 Soccer - Championship Cardiff City - Nottingham Forest Channel 56
20:45 Soccer - Serie A AC Milan - Benevento Channel 61
20:45 Handball St. Raphael - Granollers Channel 62

21:00 NHL Columbus Blue Jackets vs Washington Capitals Channel 63
21:00 NHL New Jersey Devils vs Tampa Bay Lightning Channel 64
21:00 Soccer - MLS Houston Dynamo - Toronto FC Channel 65
21:00 Soccer Clube Do Remo - Globo FC Channel 66
21:00 Soccer EC Bahia - Santos Channel 67
21:00 Soccer Guabira - Bolivar Channel 68
21:00 College Baseball Florida State at Boston College Channel 92
21:00 MMA Enfusion 64 Channel 69
21:00 MotoGP MotoGP: Grand Prix of The Americas - Qualifying Channel 44
21:00 NASCAR NASCAR RaceDay Channel 59
21:00 Golf Champions: Bass Pro Shops Legends of Golf Channel 58
21:00 Golf Valero Texas Open Channel 60

21:30 Soccer - Copa del Rey Sevilla - Barcelona Channel 2
21:30 Soccer - MLS New York Red Bulls - Chicago Fire Channel 70
21:30 Soccer - Portugal Estoril - Benfica Channel 71
21:30 Soccer Caracas - Deportivo La Guaira Channel 72

22:00 College Softball Washington at UCLA Channel 73
22:00 IndyCar Racing Honda Indy Grand Prix of Alabama Qualifying Channel 74
22:00 NCAAF Georgia Spring Game Channel 38
22:05 MLB Cleveland Indians vs Baltimore Orioles Channel 75
22:05 MLB Pittsburgh Pirates vs Philadelphia Phillies Channel 76
22:15 Soccer CA Cerro - CA Torque Channel 77

22:30 Soccer Colo Colo - Deportes Temuco Channel 78
22:30 Soccer Sporting Cristal - Deportivo San Martin Channel 79
22:45 Soccer Banfield - Godoy Cruz Channel 80

23:00 NBA Portland Blazers vs New Orleans Pelicans Channel 81
23:00 Soccer Guayaquil City - CD Universidad Catolica Channel 82
23:00 Boxing Agit Kabayel vs. Miljan Rovcanin Channel 83
23:00 SuperBike MotoAmerica - Championship of Texas Channel 84
23:15 Soccer The Strongest - Sport Boys Channel 85

23:30 Soccer - EPL BBC Match of the Day Channel 86

23:50 Soccer Cerro Porteno - 3 de Febrero Channel 87
Sunday, 22th April 2018

00:00 Soccer - Mexico Cruz Azul - Monarcas Channel 88
00:00 Soccer - Mexico Queretaro - Pachuca Channel 89
00:00 Soccer Botafogo PB - Nautico Channel 90
00:00 Soccer Flamengo RJ - America MG Channel 91
00:00 Athletics Track and Field - 2018 Grenada Invitational Channel 73
00:00 NASCAR NASCAR Monster Energy Cup Series Race: Toyota Owners 400 Channel 59
00:00 Golf LPGA HUGEL - JTBC LA Open Channel 60
00:10 MLB Minnesota Twins vs Tampa Bay Rays Channel 93

00:45 Soccer FBC Melgar - Union Comercio Channel 94

01:00 Soccer - USL Atlanta United 2 - Louisville City FC Channel 3
01:00 Soccer - USL FC Cincinnati - Pittsburgh Riverhounds Channel 4
01:00 Soccer - USL Penn FC - Charleston Battery Channel 5
01:00 Soccer San Lorenzo - Chacarita Juniors Channel 6
01:00 Soccer Universidad de Concepcion - Everton Channel 7
01:00 Gymnastics Women's NCAA Gymnastics Championships Final Channel 8
01:10 MLB Houston Astros vs Chicago White Sox Channel 9
01:10 MLB Miami Marlins vs Milwaukee Brewers Channel 10
01:10 MLB New York Mets vs Atlanta Braves Channel 11

01:30 NBA Houston Rockets vs Minnesota Timberwolves Channel 12
01:30 Soccer - MLS Columbus Crew - New England Revolution Channel 13
01:30 Soccer - MLS Orlando City - San Jose Earthquakes Channel 14
01:30 Soccer - USL Tampa Bay Rowdies - Real Monarchs SLC Channel 15
01:30 Soccer El Nacional - Independiente del Valle Channel 16
01:30 MMA UFC Fight Night 128: Prelims Channel 1

01:50 Soccer Guarani - Libertad Asuncion Channel 17

02:00 NHL Toronto Maple Leafs vs Boston Bruins Channel 18
02:00 Soccer - MLS FC Dallas - Philadelphia Union Channel 19
02:00 Soccer - Mexico Monterrey - Lobos BUAP Channel 20
02:00 Soccer - USL Colorado Springs Switchbacks - Seattle Sounders 2 Channel 21
02:00 Soccer - USL OKC Energy FC - Saint Louis FC Channel 22
02:05 MLB Seattle Mariners vs Texas Rangers Channel 23
02:06 Soccer - Mexico Club Leon - Club Tijuana Channel 24
02:10 MLB Chicago Cubs vs Colorado Rockies Channel 25
02:10 MLB San Diego Padres vs Arizona Diamondbacks Channel 26
02:15 Soccer Oriente Petrolero - Real Potosi Channel 27

03:00 Soccer - MLS Real Salt Lake - Colorado Rapids Channel 28
03:00 Soccer AD Cantolao - Sport Boys Channel 29
03:05 MLB Boston Red Sox vs Oakland Athletics Channel 30
03:07 MLB San Francisco Giants vs Los Angeles Angels Channel 31
03:10 MLB Washington Nationals vs Los Angeles Dodgers Channel 32

04:00 NBA Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz Channel 33
04:00 Soccer - Ascenso MX Dorados de Sinaloa - Cafetaleros de Tapachula Channel 34
04:00 Soccer - Mexico Necaxa - Tigres UANL Channel 35
04:00 Soccer - USL Phoenix Rising - Swope Park Rangers Channel 36
04:00 Soccer - USL Portland Timbers 2 - Reno 1868 FC Channel 37
04:00 MMA UFC Fight Night 128: Barboza vs. Lee Channel 1

04:30 Soccer - MLS Los Angeles Galaxy - Atlanta United Channel 39

05:00 Boxing Ramon Alvarez vs. Jorge Paez Jr. Channel 40

05:20 Rugby World Rugby Women's Sevens Series - Japan Channel 41
Monday, 23th April 2018