Watch Tv, Sports, Events, Series and more..

You're Here: Home » Home
All Sports Scheduled in CET (GMT 1+)
Refresh the page 2-3 times to update schedule...
Wednesday, 17th October 2018

17:00 Soccer Zalgiris - Jonava Channel 84
17:00 Hockey - CHL Ban. Bystrica - Plzen Channel 85

18:00 Hockey - CHL Mountfield HK - Karpat Oulu Channel 3
18:00 Hockey - CHL Yunost Minsk - TPS Turku Channel 4
18:00 Basketball - CL Anwil Wloclawek - Nizhny Novgorod Channel 5
18:00 Basketball - CL Neptunas - Besiktas Channel 6
18:00 Basketball - Eurocup Rytas - Frankfurt Channel 7
18:00 Handball Izvidac - Presov Channel 8
18:00 Snooker English Open Snooker Channel 9
18:00 Volleyball PAOK - Vegyesz Channel 10

18:30 Soccer Barcelona W - Glasgow City W Channel 11
18:30 Soccer LSK Kvinner W - Brondby W Channel 12
18:30 Soccer Linkopings W - Paris SG W Channel 13
18:30 Soccer Petrolul - Mioveni Channel 14
18:30 Basketball - CL Prometheus - Petrol Olimpija Channel 15
18:45 Basketball - Eurocup Mornar Bar - Unicaja Channel 16

19:00 Soccer Ajax W - Lyon W Channel 17
19:00 Soccer Wolfsburg W - Atl. Madrid W Channel 18
19:00 Soccer Zurich W - Bayern Munich W Channel 19
19:00 Basketball - EuroLeague Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas Channel 20
19:00 Basketball - Eurocup Lokomotiv Kuban - Tofas Channel 21
19:00 Basketball - Eurocup Unics Kazan - Torino Channel 22
19:00 Volleyball UV Frankfurt - Shakhtyor Soligorsk Channel 23

19:30 Hockey - CHL Red Bull Salzburg - SC Bern Channel 24
19:30 Volleyball Sliedrecht W - UVC Graz W Channel 25
19:45 Basketball - EuroLeague Fenerbahce - BC Khimki M. Channel 26

20:00 Soccer FC Koper - NK Olimpija Ljubljana Channel 27
20:00 Soccer Lugo - Alcorcon Channel 28
20:00 Basketball - CL Brose Bamberg - Dijon Channel 29
20:00 Basketball - CL Fribourg Olympic - Opava Channel 30
20:00 Basketball - CL Ludwigsburg - Avellino Channel 31
20:00 Basketball - Eurocup Gdynia - Cedevita Channel 32
20:00 Volleyball Chaumont - Viking Channel 33
20:15 Handball Metalurg Skopje - Zeleznicar Channel 34
20:25 Volleyball SK Posojilnica - Abiant Lycurgus Groningen Channel 35

20:30 Soccer Novara - Pro Patria Channel 36
20:30 Soccer Piacenza - Carrarese Channel 37
20:30 Soccer Siena - Cuneo Channel 38
20:30 Basketball - CL Nanterre - Tenerife Channel 39
20:30 Basketball - CL Venezia - Hapoel Holon Channel 40
20:30 Basketball - Eurocup Limoges - Alba Berlin Channel 41
20:30 Basketball - Eurocup Trento - Zenit Petersburg Channel 42
20:30 Volleyball Lindemans Aalst - Voleibol Teruel Channel 43
20:30 Volleyball Vojvodina - HAOK Mladost Channel 44
20:35 Soccer Chelsea W - Fiorentina W Channel 45
20:45 Basketball - EuroLeague Baskonia - Olympiakos Channel 46
20:45 Basketball - EuroLeague Olimpia Milano - Real Madrid Channel 47
20:45 Basketball - Eurocup Valencia Basket - Partizan Channel 48

21:00 Soccer Real Zaragoza - Cadiz CF Channel 49
21:00 WWE WWE NXT UK Channel 50

22:00 Soccer Lara - Mineros Channel 3
22:00 MLB MLB on FS1 Pregame Channel 1
22:00 Golf Senior LPGA Championship Channel 60

23:00 Soccer Panama W - Jamaica W Channel 4
23:00 NASCAR NASCAR America Channel 59
23:05 MLB Milwaukee Brewers vs Los Angeles Dodgers Channel 1
Thursday, 18th October 2018

00:00 NBA NBA GameTime Channel 58
00:00 NHL NHL Live Pregame Channel 51

01:00 NBA Brooklyn Nets vs Detroit Pistons Channel 52
01:00 NBA Memphis Grizzlies vs Indiana Pacers Channel 53
01:00 NBA Miami Heat vs Orlando Magic Channel 54
01:00 NBA Milwaukee Bucks vs Charlotte Hornets Channel 55
01:00 NBA NBA Countdown Pregame Channel 56
01:00 NHL New York Rangers vs Washington Capitals Channel 51
01:00 NHL St. Louis Blues vs Montreal Canadiens Channel 61
01:00 NHL St. Louis Blues vs Montreal Canadiens - French Channel 62
01:00 WWE WWE 205 Live Channel 50

01:30 NBA Atlanta Hawks vs New York Knicks Channel 63
01:30 NBA Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors Channel 64
01:30 Soccer - MLS DC United - Toronto FC Channel 65
01:30 Soccer - MLS Orlando City - Seattle Sounders Channel 66
01:30 Basketball Flamengo - Joinville Channel 67
01:45 Basketball Minas - Bauru Channel 68

02:00 NBA New Orleans Pelicans vs Houston Rockets Channel 56
02:00 Soccer Canada W - USA W Channel 69
02:00 TV Survivor Channel 70
02:00 WWE WWE NXT Channel 50

02:30 NBA Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs Channel 71
02:39 MLB Boston Red Sox vs Houston Astros Channel 2
02:45 Soccer - Brazil Cup Corinthians - Cruzeiro Channel 72

03:00 WWE WWE Mae Young Classic Channel 50
03:00 WWE WWE Total Divas Channel 73

03:30 NHL Boston Bruins vs Calgary Flames Channel 74

04:00 NBA Utah Jazz vs Sacramento Kings Channel 75
04:00 NHL New York Islanders vs Anaheim Ducks Channel 76
04:00 Soccer - MLS Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City Channel 77
04:00 Basketball Quimsa - Fastbreak de Cali Channel 78
04:00 Golf The CJ Cup at Nine Bridges Channel 60

04:30 NBA Dallas Mavericks vs Phoenix Suns Channel 79
04:30 NBA Denver Nuggets vs Los Angeles Clippers Channel 80

05:00 Golf Buick LPGA Shanghai Channel 57
Friday, 19th October 2018